Przeniesienia napędów: koła pasow, zębate, łańcuchowe, sprzęgła, przeguby Cardana

znajdujesz się w: Przeniesienia napędów / tagi: , , , , , ,
  • Prezentacja
  • Koła pasowe
  • Koła łańcuchowe
  • Koła zębate
  • Sprzęgła
  • Przeguby Cardana

Koła pasowe

Koła pasoweNasza szeroka oferta kół pasowych powinna zadowolić wszystkich użytkowników maszyn, w których używany jest ten rodzaj przeniesienia napędu. Posiadamy koła pasowe na paski klinowe SPZ, SPA, SPB, SPC. Dostępne są również gotowe koła z mocowaniem kontrującym (tuleja stożkowa typu Taper Busch / Taper Lock) lub koła pasowe z piastą do rozwiercenia.

pobierz katalog

Koła łańcuchowe

Przeniesienia napędów - koła łańcuchoweKoło łańcuchowe stanowią element przekładni łańcuchowej w postaci koła z uzębieniem przystosowanym do współpracy z łańcuchem.

więcej

Koła zębate

Koła zębateKoło zębate to element czynny przekładni zębatej oraz element innych mechanizmów takich jak sprzęgło zębate, połączenia wielowpustowe, pompy zębate itp.

więcej

Sprzęgła

Przeniesienia napędów - sprzęgłaSprzęgła stanowią ważny element w budowie maszyn w układach przeniesienia napędu i służą do połączenia dwóch wałów ze sobą. Nasza firma oferuje ten produkt jak również dobiera go dla Ciebie!

więcej

Przeguby Cardana

Przeniesienia napędów - przeguby CardanaSprzęgła wychylne spotykane są często pod nazwą sprzęgło Cardana, „przegub Cardana” lub przegub krzyżakowy. Jest to rodzaj przegubu asynchronicznego. Odpowiednie do wszystkich zastosowań do max. prędkości 4000 obr/min. Maksymalny kąt pracy 45° dla każdego krzyżaka. Bezobsługowe łożyskowanie ślizgowe. Z otworami w tolerancji H7 – także z rowkiem na wpust, na życzenie z otworem sześciokątnym lub kwadratowym.