Dowiedz się o nas więcej – Qnisz ING

znajdujesz się w: O firmie, Qnisz ING / tagi: ,
  • Kontakt
  • Oferta
  • Galeria produktów

Firma Qnisz ING to lider na polskim rynku sprzedaży falowników

Firma Qnisz ING to lider na polskim rynku sprzedaży falowników. Wieloletnie doświadczenie na rynku branży przemysłowej, profesjonalna obsługa i atrakcyjne ceny to nasza dewiza. Qnisz - doradztwo i sprzedażIstniejemy od 2003 roku. W tym okresie, dzięki swym umiejętnościom i doświadczeniu, przy wykorzystaniu wiedzy związanej z tematem doboru napędów i projektowaniem systemów kontroli parametrów energii elektrycznej, zjednaliśmy sobie rzeszę zwolenników. W sprzedaży, naszym wiodącym produktem są falowniki.
Wykorzystując dobrą znajomość rynku, oferujemy pełen wachlarz usług, produktów i rozwiązań – od produktów przeznaczonych do bezpośredniej sprzedaży, po kompleksowe rozwiązania. Są wśród nich falowniki, reduktory, elektrowibratory, silniki elektryczne, motoreduktory znanych polskich jak i światowych producentów. Ponadto oferujemy kompleksowe usługi w zakresie realizacji systemów sterowania i automatyki. Na życzenie wykonujemy aplikacje, które pomagają naszym klientom w osiąganiu sukcesów rynkowych. Tak szeroki asortyment produktów i usług pozwala zaspakajać potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników chętnie służy radą i pomocą.
Qnisz -  doradztwo i sprzedaż
Na sprzedawane przez naszą firmę produkty (tj.falowniki, wariatory, filtry, przekładnie, elektrowibratory, silniki elektryczne, motoreduktory), jak również systemy, które wdrażamy oferujemy usługi związane z utrzymaniem i serwisowaniem.
Jesteśmy innowacyjni i elastyczni. Wieloletnia specjalizacja w zakresie napędów, kontroli energii elektrycznej i dobra znajomość rynku odzwierciedlają się w solidnej i fachowej obsłudze przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Dzięki doświadczeniu i Państwa sugestiom, zarówno asortyment jak i usługi, które świadczymy są systematycznie poszerzane, unowocześniane i doskonalone.
Jeśli masz jakieś pytania bądź chcesz uzyskać szczegółowe informacje dot. falowników, reduktorów, elektrowibratorów, silników elektrycznych, softstartów skontaktuj się z nami

Nasi Klienci

Z naszych usług korzystają zarówno ogromne zakłady przemysłowe, tj. Bridgestone, Eaton, Jelfa SA, Lafarge, Masterfoods, Pepsi, Procter&Gamble, Reckitt Benckiser, Saint-Gobain, STOMIL SA jaki i małe zakłady produkcyjne mieszczące się na terenie całej Polski. Pomagamy służbom technicznym lub właścicielom firm w odpowiednim doborze napędów elektrycznych. Realizujemy całą automatyzację procesów technologicznych.
Naszymi Klientami są wszelkiego rodzaju firmy produkcyjne, farmaceutyczne, chemiczne, oczyszczalnie ścieków, zakłady unieszkodliwiania odpadów komunalnych, tartaki, cukrownie, zakłady wędliniarskie, piekarnie, firmy konstrukcyjne, magazyny mrożonek, huty, drukarnie, instytuty badawcze, producenci napojów i wód mineralnych, firmy mleczarskie, kopalnie, firmy telekomunikacyjne, ubojnie i inne.

Dołącz do GRONA zadowolonych klientów QNISZ ING!

GALERIA zdjęć produktów naszej firmy